Treningi

To dzięki nim osiągamy coraz lepsze wyniki, a trenujemy zgodnie z harmonogramem:

PONIEDZIAŁEK      13.50 – 15.00 – SKRZATY

                                 15.00 – 16.30 – LEKCJE INDYWIDUALNE

                                 16.30 – 18.30 – KLASA + JUNIORZY (mała sala)

 

WTOREK                 14.00 – 15.30 – DZIECI

                                 15.30 – 18.30 –

                                 15.30 – rocznik 2008

                                 16.00 – rocznik 2007

                                 16.30 –  rocznik 2006

                                 16.50 –  rocznik 2005 i starsi

 

ŚRODA                    13.50 – 15.00 – SKRZATY

                                 15.00 –  16.20 – LEKCJE INDYWIDUALNE

 

CZWARTEK              15.00 – 17.00 – JUNIORZY (mała sala/radosna szkoła)

 

PIĄTEK                     14.00 – 15.30 – DZIECI

                                 15.30 – 17.30 – LEKCJE INDYWIDUALNE

 

 SKRZATY                                  DZIECI                                   KLASA                                 JUNIORZY

Banach Maja                           Dyl Roksana                        Barańska Karolina            Rocznik 2006 i starsi
Bąkowski Adam                      Dzięciołowska Zofia           Czerner Marta         
Cerowska Lena                       Gonet Aleksander              Drozdowska Matylda
Galusek Ignacy                        Kaczmarek Oliwia              Głombik Rafał
Glib Tymon                              Michalska Lena                  Górka Julia
Górska Justyna                        Miłosz Tomasz                   Marczuk Maja
Hałaj Maja                                Piecuch Natalia                  Maślanka Maja
Kolaczek Emil                           Wieczorek Daria                Mitura Karolina
Kornaś Tomasz                        Zabłocka Julia                     Mydlak Maja
Lech Sara                                  Zakrzewska Ewa                Swędzioł Monika
Maślanka Małgorzata             Zdolski Marcel                    Warwas Marlena      
Mrozińska Julia                        Zjawiony Weronika            Wilk Dominik     
Staszkun Aleksander
Swędzioł Joanna
Szwed Jakub
Zając Łukasz

 

 

Cotygodniowy plan lekcji indywidualnych dostępny będzie tylko w gablocie w szkole.